Музика

Раперката на „Брит Авордс“ се појави во проѕирен фустан, покажа скоро СЕ!

Диана де Брито позната и под уметничкото име ИАМДДБ, на доделувањето на „Брит Авордс“ се појави во сосема проѕирен фустан, без градник.

Низ фустанот и се гледаат брадавиците, а интимните делови одлучи да ги покрие, па така се гледаат и гаќичките со виско струк.

Многу самоуверено позираше на црвениот тепих, по што го исплази и јазикот.

Во раката имаше и бела ружа, како и останатите изведувачи. Со тоа британските ѕвезди одлучија да исразат поддршка на #MeToo движењето.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top