Актуелно

Рамиз Мерко со новиот службен Мерцедес плаќа казна за погрешно паркирање?

Од истиот извор од кој нашата редакција директно од местото на настанот ги доби фотографиите, бевме известени дека градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко, откако погрешно се паркирал со новокупениот службен Мерцедес, си ја платил казната на лице место.

Допрва чекаме официјална потврда за овој евентуален настан. Во меѓувреме, погледнете ги фотографиите кои ги добивме.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top