Живот

Rainbow Kiss – најодвратната сексуална перверзија за која сте слушнале


„Бакнежот на виножитото“, или во оригинал Rainbow Kiss, со сигурност е една од најодвратните и најлуди сексуални перверзии.

Иако според името кое го носи може да си помислите дека станува збор за нешто романтично и секси, верувајте, ни приближно не е така. Во стварност, станува збор за чин поради кој на некои луѓе, откако ќе прочитаат, може на некое време да им се згади од сексот.

Ако телесните течности за вас не се примамлив и секси фактор во рамки на сексуалниот чин и задоволство, тешко дека ќе разберете (признаваме, и ние немаме ниту грам разбирање за ова) дека некој се пали на ова, но судејќи според интернет дискусиите на форумите за секс и сексуални искуства овие денови, има такви на кои „бакнежот на виножитот“ навистина им се допаѓа.

Целта е да се соберат што повеќе одредени телесни течности од машкото и женското тело и да се измешаат. Сега следи оној најодвратниот дел, делот кој ги опишува течностите кои се „во игра“.

Првиот услов за да го искусите „бакнежот на виножитото“ е жената да биде во менструален циклус. Партнерите (мажот и жената) ја заземаат фамозната 69 поза, и додека мажот во својата уста ја собира менструалната крв од жената, партнерката после неговиот во својата уста ја задржува неговата спермална ејакулација. Потоа, партнерите разменуваат бакнежи при што ги мешаат двете течности.

Да, целосно ја разбираме реакцијата на повеќето од вас (таква беше и нашата) – подобро да не знаевте за што станува збор, нели?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top