Видео

„Путин, кај сииии!?!?!“: Балотели „си грми“ во Москва (видео)

Со него никогаш не е досадно….

Екипата на Ница овие денови престојува во Москва, секако причина натпреварот против Локомотив утре од 17 часот.

Во Москва пристигна и контроверзниот Марио Балотели. Балотели на својот Инстаграм профил објави видео на кое испрати симпатична порака: „Путин каде сиии“, зборуваше Балотели во видеото.

Во продолжение погледнете како сето тоа изгледаше.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top