Ај не заебавај

Проверете колку добро воочувате детали: Ја гледате ли змијата на сликата?

На оваа слика има змија, колку време ви беше потребно, и дали воопшто ја забележавте?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top