Славни

Протече секс снимката: Сопругата на фудбалерот обвинета за неверство во авионски тоалет

Ванеса е обвинета дека во тоалетот од еден авион со кој летала имала секс со маж кој не е нејзиниот сопруг, а таа тие обвинувања ги демантира.

Сопругата на напаѓачот од Северна Ирска, Кајли Лаферти, Ванеса, е обвинета дека имала секс со непознат маж во авионскиот тоалет.

На интернет протече снимка на која пар е фатен како се секса во авионско WC, а жената неодоливо потсеќа на Ванеса.

„Не ме вовлекувајте во своите гадости. Сите кои ја видоа снимката се согласуваат дека е одвратна. На неа не сум јас“, напиша таа на Твитер.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top