Славни

„Пронајди ја Хајди“: Импресивна маска на Клум и другарките за „Ноќта на вештерките“


Германскиот супермодел, Хајди Клум, секоја година го има најимпресивниот костум за Ноќта на вештерките. Сепак, оваа година реши да не се маскира, туку да се „клонира“.

1-11-klum1

Клум се појави на својата забава заедно со уште 5 други девојки кои освен тоа што беа облечени идентично како неа, носеа и соодветни маски. Тимот на Клум секогаш се грижи за деталите, па Хајди и нејзините клонови имаа и исти нокти, перики и накит.

1-11-klum2 1-11-klum3 1-11-klum4 1-11-klum5

Коментари

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top