Актуелно

Пронајден мртов маж во скопски хотел!

Маж денес е пронајден мртов во хотел зад поликлиниката „Бит пазар“ во Скопје, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Починатото лице лежело на подот до траги од крв и метадон, а вработените во угостителскиот објет изјавиле дека лицето се претставило како Б.М. меѓутоа не оставило документи за идентификација.

По наредба на јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top