Спорт

Промашувањето на сезоната доаѓа од Италија: Му се смее цел свет! (видео)

СПАЛ ја победи Болоња во рамките на 27-то коло од Серија А, а трагичар за гостите беше Матиа Дестро.

Италијанскиот напаѓач го направи промашувањето на сезоната, откако не успеа да постигне во гол два метри. Погледнете!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top