Вебкафе

Професорка им покажува на учениците како се става кондом со уста! (видео)

Професорката по сексуално воспитување практично покажува како се става кондом со уста. На снимката тоа е доста сликовито прикажано, односно го става кондомот со уста на пластичен пенис кој го држи еден ученик.

Со тоа сака да покаже дека користењето на кондом може да биде забавна работа. Видеото беше причина за голема галама во Бразил, а некои побараа и оставка од професорката.

Погледнете:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top