Музика

„Прекрасната траума“ на Пинк сега ќе ги „мачи“ и нејзините фанови


Една од последните песни на Пинк „Beautiful Trauma“ доби своj видео спот со прилично интересна наративна содржина.

Пинк во дел од видео записот ја презема улогата на мажот во семејството, а покрај неа можеме да го видиме и познатиот холивудски актер Ченинг Тејтум.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top