Видео

Прави чуда со топката: Малиов носи дрес од Роналдо – медиумите тврдат дека тоа е синот од Кристиано

Ист како тато во движењата и дриблањето (ако е тој, секако).

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top