Актуелно

Пратениците од БЕСА на Африм Гаши со иста порака на Фејсбук

Пратениците и членови поддржувачи на движењето БЕСА на Африм Гаши, наспроти ставовите и барањата на БЕСА од Касами, на нивните фејсбул профили објавија идентичен текст кој гласи:

„Би ги замолиле медиумите да објават дека барањата се на Билал Касами, а не на БЕСА. БЕСА има јасен став. Само НАТО и ЕУ”.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top