Ај не заебавај

Прашање „од милион долари“, коментарот под фотката – „за сите пари“

Кога ќе прочитате вакви работи, сигурно се прашувате дали не беше подобро Марк Закерберг да почнеше на време да наплаќа за Фејсбук профили. Некои луѓе никако да разберат дека не е сè за на социјална платформа. 😀

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top