Актуелно

Познат идентитетот на младото момче кое утрово се самоуби во Скопје

Утрово се случи трагедија во скопската населба Аеродром, кога момче се фрли од 6-ти спрат и почина на лице место.

Г.Д. роден 1996 година е лицето што утрово се самоуби. Тој почина откако падна од прозорец од шести кат во зграда на ул. „Бојмиа“.

Смрт констатираше екипа на Итна медицинска помош. Полицијата изврши увид на местото на несреќата.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top