Advertisements
Актуелно

Пожар во куќа во Кавадарци

Триесет и едногодишен маж од Кавадарци вчера пирјваил дека во семејната куќа каде што живее со неговиот чичко избувнал пожар.

МВР соопшти дека од страна на територијалната противпожарна единица Кавадарци, пожарот бил локализиран, а извршен бил и увид.

Advertisements
To Top