Вебкафе

Повеќе широка, отколку висока: Србинка го има најголемиот задник на светот

Наташа Краун е 24-годишна девојка од Србија која неодамна стана сопственичка на најголемиот задник на светот.

Живее во Шведска и нејзината „животна цел“ (браво за стремежот, девојко 😀 ) била да има што поголем задник.

Тврди дека за тоа ја инспирирале газлестите девојки од насловните страни на машките списанија, па не се чувствувала доволно секси додека била слабичка.

И понатаму секојдневно оди во теретана за да зајакне своите бутови и моментално има обем од 183  см на нејзиниот задник, наспроти нејзините 177 см висина.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top