Живот

Потребна е храброст за да се носат вакви: Опасно жешки гаќички од Victoria’s Secret

Најпознатиот бренд на долна облека Victoria’s Secret дизајнираше нов модел на гаќи, кои би се осмелиле да ги носат само најхрабрите девојки.

Тие секоја година изненадуваат со нови модели, но овие гаќички, кои во голема мера го разголуваат дел од задникот, никој не го очекуваше. Се работи за мешавина од обични гаќи и танга, а со оглед дека се правени токму од оваа модна куќа, не изгледаат воопшто вулгарно, туку сексапилно и провоцирачки.

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top