Жешко

Потполно гол: Сликата на Рики Мартин ја коментира цел свет (фото)

Рики Мартин одлучи да добие додатен публицитет пред концертот во Лас Вегас, па така на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е потполно гол.

На сликата пејачот потполно гол шета низ бањата, додека фотографот сето тоа го снимил од спалната соба. На Рики најверојатно фотографијата му се допадна, па одлучи да ја објави на Инстаграм.

Рики Мартин го покажа своето тело, но предниот дел го прекри со крпа, фотката во кратко време собра скоро пола милион лајкови, но и одужевувачки коментари.

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top