Актуелно

Потпишете ја и вие петицијата „Пиво после 7ч/9ч“

„ПИВО ПОСЛЕ 7ч/9ч!“ – под ова име педесетина поддржувачи потпишуваат он-лајн петиција, која се очекува да биде омасовена и да биде испратена до Владата и Собранието. Целта е да се врати старото законско решение за продажба на алкохолни пијалоци, во случајот пивото и по 19 часот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top