Ај не заебавај

А после Први мај доаѓа….втори мај – и сето тоа ѓубре (фото)

Скопје, парк, после Први мај. Тажна, жална Македонија.

Извор фото: Фејсбук (Ива Колозова)

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top