Вебкафе

Пораснала во строго христијанско семејство, а сега ја продава својата невиност!

Во еден од многуте легални бордели во САД, 23 годишна девојка се спрема да ја продаде својата невиност на најголемиот понудувач на аукцијата.

Бејли Гибсон од Сакраменто сака да ја продаде својата невиност, а за помош се обратила во борделот Мунлит Бани Ранч во Невада.

Иако „огласот“ излезе вчера, директорот за комуникација на борделот Лемур рече дека огласот постана хит, односно интересот е огромен. Сопственикот на борделот очекува овој износ да биде околу милион долари.

Бејли вели дека луѓето не веруваат дека е девица на 23 години. Открила дека е одрасната во христијанско семејство и имала силни христијански вредности.

Кога имала 16 години, ја пратиле во христијанска школа за девојки и воопшто немала контакт со момчиња. Штом нејзиниот бивши неколку пати ја изневерил таа решила да оди чекор понатаму. „Се соочував со тага извесен период, заклучив дека чекањето до брак е неисправна одлука, бидејќи мојот дечко не беше вреден за чекање“ објаснува таа.

Аукцијата ќе трае до 15 септември, а „консумацијата“ ќе биде еден месец покасно, односно 15 октомври, на роденденот од сопственикот на борделот Денис Хоф.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top