Ај не заебавај

Порака од школо: Го фаќал кривината


Порака до родителот од колеџот „Јахја Кемал“ во Тетово.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top