Славни

Полнење на батериите: Роналдо и Георгина мерачат на планина

Фудбалскиот ас Кристиано Роналдо реши да се опушти физички и психички после напорниот професионален период, па заедно со својата понежна половина Георгина Родригез се тргнаа од секојдневието уживаа во планинските убавини кои ги нуди природата.

Роналдо по напорниот период во кој се врати посакуваната форма си зема за право да се одмори и веројатно заслужи. За разлика од она што сме навикнати да го гледаме од светските фудбалски ѕвезди, Роналдо краткиот одмор го искористи на поинаков начин, тој и Георгина уживаа во снегот на планините.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top