Вебкафе

Политичарка се појави во минич и длабоко деколте: Гледачите ја вреѓаа, а таа не молчеше!

Аурора Беге, застапница во францускиот парламент во ток шоуто Салут Тел Теринес дискутираше за аудиовизуелни реформи во таа земја. Но после емисијата сите дискутираа за тоа кој дел од телото и беше покриен, а кој не, со оглед на тоа што носеше деколтирана маица и кратка сукња.

После тоа следе низа коментари „Дали е ова реално“, „Аурора е полугола и се жали на злоставување?“ се само дел од коментарите.

На крај, таа маестрално одговори:
„Сакам да им се заблагодарам на сите кои имаат мислење за аудиовизуелни реформи во јавните служби и образованието. Се шалам, вистинската расправа на Твитер е таа за должината на мојот фустан“, напиша политичарката.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top