Славни

Погледнете како изгледа Шакира без шминка (фото + видео)

Музичката ѕвезда на Твитер постави видео од својот тренинг.

Шакира е една од најпосакуваните жени на светот. Каде и да се појави, секогаш е максимално средена и изгледа прекрасно.

На нејзиниот Твитер профил излезе интересно видео од нејзиниот тренинг во кој е испотена и без шминка.

На снимката имаше многу коментари, а некои од нив беа во стилот дека таа прекрасно изгледа и во вакво издание.

Погледнете го видеото.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top