Ај не заебавај

Погледнете ги овие генијалци – најсмешните изуми кои го олеснуваат животот (фото)

Нивните идеи можеби изгледаат смешно, но најважно е тоа дека функционираат! Погледне те ги овие генијалци кои ги сликале своите изуми:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top