Живот

Подобрете го вашиот изглед со овие вежби кои може да ги правите секаде

Постојат денови кога не може да издвоите време за во теретана или да вежбате на справи.

Магазинот „Women’s Health“ избра 19 вежби кои може да ги правите секаде. Од опрема за овие вежби ви е потребна само удобна спортска облека. Се работи за ефективни вежби кои не се комплицирани, и гарантираат согорување на мастите.

Вежбите може да ги погледнете во видеото, а се состојат од чучњеви, исчекор, стомачни и слично.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top