Вебкафе

По снежните улици, како газда (видео)

И додека повеќето луѓе мака мачат за безбедно и нормално движење по снежните улици, кога снегот го отежнува движењето, типов во снежната покривка најде пријател и соработник.

Тој одлучи да искомбинира опрема за параглајдинг со своите скијачки вештини за движење низ градот. На грбот го ставил големиот вентилатор, ги облекол скиите и без мака се движи по заснежениот градси асфалт.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top