Музика

Пијано везија на „Nothing Else Matters“ – Вилијам Џозеф го чувствува дождот

Меѓународно познатиот пијанист, композитор и продуцент, Вилијам Џкозеф, со одлична пијано преработка на фантастичната балада за љубовта и болката од култните Металика.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top