Музика

Песна за тангата од Ивонче (видео)

Актерот и „стенд ап“ комичар Никола Тодороски со пародија на песната „Breakfast at Tifany’s“ од Deep Blue Something.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top