Актуелно

Со парите во раце: Приведен е советникот на градоначалникот на Шутка!

Суад Мемеди, советник на градоначалникот на општина Шуто Оризари е приведен попладнево.

Мемеди е приведен поради корупција, а според нашите извори бил фатен со парите во раце.

Мемеди барал мито за документи за легализација на куќа. Според нашите информации сега тој е во полициска станица.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top