Вебкафе

Панамските навивачи ги наместија да се бакнуваат со трансексуалец – еве ги реакциите


На панамските навивачи ни на крај памет не им паѓаше дека после бакнежот, од другата страна ќе им проговори длабок машки глас.

Авторите на панамската хумористична емисија Infraganti, кои гледачите од сабота во сабота ги развеселува со разни скечови, се пошегуваа со тамошните фудбалски навивачи подметнувајќи им трансексуално лице за да се бакнуваат.

Веселите мажи ги наговараа на бакнеж со бујната и нашминкана „дама“ сокриена зад големи очила, чиј вистински идентитет се покажуваше откако таа ќе проговореше после бакнувањето.

„Драго ми е, јас сум Карлос“, беше последната реченица на светот која секој од навивачите кои беа дел од местенката ја очекуваше после бакнежот. Но, ниту еден од нив не реагираше лошо или нападно на таа местенка.

A post shared by Infraganti 7/24 (@infraganti13) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top