Жешко

Памела Андерсон докажа дека годините се само бројка (фото)

Преубавата некогашна Плејбој зајачица Памела Андерсон ни докажа дека нејзините години се само бројка, а сексапилот и убавината остануваат. 

Таа во комбинација со познатиот бренд за долна облека, Коко де Мер ги истакна нејзините облини.

Цената на оваа облека се движи од 35 до 225 британски фунти, а секое парче од оваа долна облека има интересно име како Seductress, Femme, Ladysmith и Pamela’s Secret Weapons.

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top