Славни

Овој задник беше „ноќен кошмар“ на Меси

Лионел Меси мораше да ја блокира на социјалните мрежи, бидејќи таа со денови го прогонуваше, му праќаше голи фотки, се означуваше во неговите дресови или гаќички на социјалните мрежи, а уште почесто и без нив.

Антонела тоа не го дозволи, па така, кариерата на Сузи Кортез кај Меси заврши „неславно“.

Но, оваа секси Бразилка и Miss Bum Bum, титула што ја декларира како сопственичка на најдобриот задник, не запре тука и продолжи да објавува и да биде упорна во себепромовирањето на „социјалата“ во дресовите од Меси.

Стана дури и неофицијална амбасадорка на претстојниот Мундијал во Русија и пред Купот на конфедерациите, каде имаше серија разголени фотки.

***

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top