Фото

Овие фотки би биле досадни, но познатите личности си ја завшија работата

Фотографиите стануваат многу подобри и поинтересни кога пред камерата ќе се случи нешто што не очекувате. На овие луѓе познати личности му влетале во кадар и си го завршиле својот дел од работата.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top