Жешко

Оваа секс бомба на Инстаграм ја мерачат над 12 милиони обожаватели

Аманда Елиса Ли е атрактивна фитнес и пилатес инструкторка која на Инстаграм има фантастична бројка следбеници и обожаватели од 12 милиони луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

Причините поради кои атрактивната Аманда има толку многу следбеници не се само советите за здрав живот и покажување на вежби туку фактот што сексапилната инструкторка без задршка позира во секси пози и редовно објавува такви провокативни фотографи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

Добро, во нејзините гради има малку отфазла пластика, ама кога на армија од 12 милиони обожаватели не им пречи тоа, кои сме ние да се буниме. 😉

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

Advertisements
To Top