Вебкафе

Оваа лисица ќе ви го подобри расположението (видео)


Лисицата во снегот пронајде играчка која ја остави кучето и одлучи да се забавува. Ја зеде играчката и играше по снегот како да е куче.

Ова диво животно му ги подобри расположението на луѓето и покажа дека и животните сакаат да се забавуваат. Прекрасно!

Погледнете го видеото:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top