Ај не заебавај

Ова се најсмешните и најчудните фотки од подземните железници

Во метроата ширум светот може да се види се и сешто, но сигурно ќе се согласите дека изборот на фотографиите подолу се во самиот врв. Вакво нешто, не се гледа секој ден!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top