Вебкафе

Ова куче понекогаш заборава колку е големо (видео)

Големото куче мисли дека и понатаму е мало створење кое може да му седне во скутот на газдите. Алјаски маламут е големо мили куче кое и понатаму расте, но понекогаш заборава колку е всушност голем. Неговите газди уживаат во неговите прегратки, а тој им е најголем галенк во нивниот дом.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top