Вебкафе

Ова го нема ни на филм: За неколку секунди украде 74.000 долари (видео)

Вооружен разбојник ограби сопственик на златара во Мајами и за само неколку секунди го „олесни“ златарот за 74.000 долари.

Снимката од грабежот го обиколи светот , а полицијата и натаму трага по вооружениот маж. Грабежот се случил во понеделникот во Мајами пред златарница. нас снимката се гледа како сопственикот разговара пред златарницата со својот вработен.

Наеднаш, од црн камионет излетал крадец со пушка и од златарот украл часовник вреден 60 000 долари и прстен од 14 илјади долари и за миг исчезнал.

Advertisements
To Top