Спорт

ОВА Е ЗА ЗАТВОР: Видете го крвничкиот старт на Тиаго Мота!

ПСЖ моментално игра против Анжерс во оквирот на 31-то коло од Лига 1, а натпеварот го одбележа крвничкиот старт на Тиаго Мота.

„Светците“ дојдоа до водство уште во 12-та минута предку Мбапе, а само четири минути подоцна останаа со играч помалку откако беше исклучен Тиаго Мота.

Мота намерно нагази еден ограч на Анжерс кој доби посекотини на градите….Погледнете го крвничкиот прекршок!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top