Ај не заебавај

Оти да не, маркетинг си е маркетинг


Башка, конвертибилни се, можеш во денари да ги платиш, па веројатно во долари да ги конвертираш, барем според знакчето. 😀

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top