Музика

Оргија без цензура: Џони Деп и Мерилин Менсон во секс сцени пред камери (18+)

Контроверзниот музичар Мерилин Менсон (48) и славниот холивудски актер Џони Деп (54) го шокираа светот со сцени од оргија во новиот спот од пејачот, чие сценарио го напиша самиот тој.

Деп и Менсон се долгогодишни пријатели и одлично се разбираат, па соработуваа и на новиот спот од Менсон за песната Kill4Me.

Имајќи предвид дека добро се познаваат и дека еден пред друг немаат тајни, како што велат, одлично се снашле и во сцените со оргијата.

Менсон е веќе познат по експлицитниот израз, но фановите од Џони Деп после оваа негова улога останаа во шок.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top