Филм / ТВ

Офанзива на женската верзија на Ocean’s 11: Прв трејлер за најавениот хит Ocean’s 8

Излезе првиот трејлер за своевидната женска верзија на филмот „Ocean’s Eleven“, најавениот филмски хит „Ocean’s 8“.

Кејт Бланшет, Сандра Булок, Ен Хатавеј, Ријана и остатокот од актерската екипа се надеваат дека ќе го повторат успех кој го имаше машката верзија на оваа франшиза во која се појавија Бред Пит, Џорџ Клуни, Мет Дејмон, Енди Гарсија, Берни Мек, Кејси Афлек и други.

Премиерата на филмот е закажана за 8 јуни 2018 година.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top