Славни

Од секс бомба до изглед со 30 килограми вишок

Популарната холивудска актерка Џенифер Лав Хјуит, која меѓу публиката стана позната по бројни реализирани филмски улоги, со кои го стекна статусот „секс симбол“, денес има 30 килограми вишок и тешко дека ќе ја препознаете.

Актерката, позната по бројни улоги во филмовите , како и по главната улога во серијата „Шепот на духовите” , се врати на сцената. По четири години пауза и со 30 килограми повеќе Хјуит реши да продолжи со работата.

„Морам да се извинам. Ова беа неколку прекрасни но тешки денови . Никој не ми кажа дека ќе трае 12 часа и дека влажноста на воздухот ќе биде 100 проценти.” им се извини актерката на социјалните мрежи на своите фанови , која додаде дека пред премиерата не спиела поради децата.

Таа има 4 годишна ќерка и 3 годишен син со актерот Брајан Хелисеј.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top