Славни

Облините од Ким Кардашијан ја „фрлија“ во сенка приказната за четвртото дете!

Секако, се работи за 37 годишната Ким Кардашијан кој од ништо направи многу, а сега се појави и на една од ретките насловни страни на кој се уште не била, а се работи за американското „Еlle“.

„Моја прва насловна“ се пофали Ким со слика на Инстаграм на која може да ги видеме облините по кој е широко позната. Иако тоа никогаш не го признала, може да заклучиме дека за тоа се заслужни пластичните хирурзи.

A post shared by Elle Magazine (@elleusa) on

Списанието на своите читатели им понуди персонализирана насловна страна со порака која им ја праќа Ким, а на сите фотографии таа изгледа доста убаво.

Почна да раскажува и за четвртото дете и откри дека тоа е нејзиниот максимум. „Мислам дека нема да можам да поднесам повеќе од четири. Мојот распоред е пренатрупан, а сметам дека секоја жена треба да даде големо внимание на своето дете“ искрено признава.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top