Славни

Облините детално оцртани: Тамара Еклстон во опасно тесен фустан

Тамара Еклстон со сопругот Џеј Ратленд се појави на една изложба во Лондон облечена во тесен фустан кој детално ги истакнуваше нејзините обилни облини.

Фустанот го искомбинира со едноставни црни сандали со висока потпетица кој ги открија нејзините привремени тетоважи. Ќерката од Берни и Славица Еклстон заводливо позираше пред фоторепортерите.

Инаку, Тамара само во 2018 година, досега, веќе осум пати беше на одмор, па Британците се шокирани од таквото нејзино однесување и не им е јасно од што толку се одмара славната и богата наследничка.

Најпопуларно

To Top