Видео

Обезбедувањето до Надал: Чекај малку, кој си ти и каде си тргнал? (видео)

Иако е едно од најмаркантните лица од кремот на светскиот тенис, сепак, не сите од прва го препознаваат маестро Надал.

Еден од нив беше членот на обезбедувањето на Мастерсот во Париз кој го застана шпанскиот тенисер во обидот да влезе на терените и го праша кој е?

Еве што му одговори Надал.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top