Галерии

Новогодишен календар на СОУ “Ѓорче Петров” – Прилеп


Средното општинско училиште Ѓорче Петров од Прилеп и годинава традиционално, го изработи својот календар за 2017г. Овојпат во соработка со Кабелнет.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top